Jak dlouho si psát před první schůzkou? - Pokračování

Cítíš ten rozdíl? Je to nenásilné, nezávazné a muž má jasný signál, že žena je ochotná věnovat mu nějaký volný čas aniž by on musel něco vymýšlet a plánovat. Pokud muž nebude mít čas, aby na akci šel, a bude mít opravdový zájem se sejít, pak obratem navrhne něco jiného.

Jak dlouho si s někým z internetu psát? Osobně nedoporučuji dopisování déle než dva týdny. To v případě, že si vyměníte alespoň tři zprávy týdně. Během této doby už byste měli mít o protějšku základní informace jako třeba – čím se živí, jaké má koníčky, zda má nějaké potomky a podobně. Pokud ani pak nepadne návrh na setkání, nechala bych dotyčného, ať si písmenkuje s někým jiným.

Jiná je pochopitelně situace, kdy je někdo zrovna mimo republiku – služebně nebo na dovolené, popřípadě žije v jiném městě. Nicméně při zdlouhavém dopisování hrozí nebezpečí, že si protějšek začnete idealizovat a nebuďme naivní, mnozí s tím dokonce kalkulují. Jsou to takoví jedinci, kteří na profilech mají staré fotky či zkrátka něco tají.

Zdlouhavým dopisováním a odkládáním osobní schůzky se snaží získat sympatie do té míry, aby k nim protějšek přilnul natolik, že ho pak realita tolik nezaskočí. Jinými slovy, když vás takový člověk přiměje, abyste se do něj zamilovali už během psaní, pak pro vás bude těžké jen tak se odmilovat. A to i přesto, kdy při osobním setkání zjistíte, že vám ledasco zatajil a z prince, kterého jste viděli na fotografiích je nanejvýše podivné a nesympatické individuum. Abych to tedy shrnula: Milá Aničko, nikam se nežeň, ale nic ani příliš neprotahuj.

Hodně štěstí v lásce přeje Sally!