Členství Exclusive Gold

Klíčové výhody členství

Pokud patříte k velmi zaneprázdněným profesionálům, kteří nemají čas zabývat se všemi zdlouhavými a frustrujícími věcmi kolem randění, obraťte se na nás a dovolte nám, abychom všechnu tuto práci, která povede ke schůzkám s partnerem, udělali za Vás. Soukromí našich členů je pro nás maximální prioritou, a proto Vám stejně jako u členství VIP Total Incognito nabízíme absolutní anonymitu. Váš profil nebude pro naše členy viditelný ani při nejpodrobnějším vyhledávání.             

Chápeme, že soukromí je pro Vás nanejvýš důležité a možná, že je to i důvod, který Vás doposud odrazoval, abyste se zaregistrovali na nějaké online seznamce. Pokud jste například ve význačné profesní pozici – lékař, advokát, vysokoškolský profesor, známý podnikatel nebo jiná osobnost veřejnosti známá, pak jistě nechcete, aby Vás Vaši klienti, studenti nebo veřejnost mohli najít na online seznamce. Nabízíme Vám proto absolutní soukromí s komfortním prohlížením profilů v naší databázi bez toho, aby někdo věděl, že jste jejich profil navštívili. Váš profil navíc nebude pro naše členy viditelný ani při nejpodrobnějším vyhledávání. Stanete se tedy neviditelným členem naší seznamky.

Nejvýraznějším aspektem tohoto členství je osobní asistence při hledání partnera, který co nejvíce odpovídá Vašim požadavkům. Ti nejatraktivnější členové denně obdrží desítky zpráv, ale ne vždy je vůbec čtou. Někdy prostě jen profil rychle projedou nebo zcela přeskočí. My Vám pomůžeme dostat se do přední řady, oslovíme za Vás členy osobně a poskytneme jim Váš profesionálně vytvořený profil, který zvýrazní výjimečné rysy Vaší osobnosti. Pokud protějšek zaujmete, dáme Vám vědět a začneme také pracovat na tom, abychom pro Vaši první schůzku naplánovali co nejpříjemnější zážitek, kterým oslníte.

Pokud protějšek zaujmete, dáme Vám vědět a začneme také pracovat na tom, abychom pro Vaši první schůzku naplánovali co nejpříjemnější zážitek, kterým oslníte. Toto bude zahrnovat:
  • Vytvoření programu na klíč pro Vaši první romantickou schůzku podle Vašich zájmů a preferencí.
  • Osobní doprovod na schůzku zástupkyní naší agentury, která Vás také zvolenému partnerovi představí.
  • Zpětnou vazbu od protějšku do dvou dnů po schůzce prostřednictvím naší agentury.

Oslovíme partnery, kteří splňují Vaše požadavky. Dejte nám vědět, o koho máte zájem,  my ho za Vás budeme kontaktovat a zjistíme, zda jsou sympatie oboustranné.  Můžete tak učinit buď pomocí individuálního pokročilého vyhledávání nebo přednastaveného párování a doručování profilů nejvhodnějších členů do Vašeho mailboxu. Mezitím za Vás budeme stále hledat mezi členy v sekci VIP Total Incognito, kteří si přejí zůstat incognito a v členství Exclusive Gold. Nikdo zajímavý Vám tedy neunikne.

Během svého 3 měsíčního členství za Vás budeme kontaktovat minimálně 30 členů a garantujeme Vám alespoň 5 kontaktů s členy, kteří odpovídají Vašim požadavkům. Přečtěte si prosím o naší garanci 12 měsíčního členství VIP Total Incognito pro případ, že se Vám nepodaří seznámit se s někým během Vašeho 3 měsíčního členství.

Jelikož víme, že jste výjimeční, pomůžeme Vám v tom, abyste na svém profilu opravdu vynikli. Na rozdíl od profilů v naší běžné databázi, budete mít Vy sami možnost vybrat si z několika atraktivních šablon, na kterých Vaši prezentaci vyladíme do detailu. Profil Vám poté zašleme ke schválení a odkaz na něj budete moci posílat členům, o které projevíte zájem.

Coaching pro muže i ženy (se zástupkyní naší agentury), která Vám poradí, čeho se při schůzkách vyvarovat, jak se (ne)oblékat, jakým tématům se vyhnout nebo třeba jaké chování Vás může u opačného pohlaví při schůzkách rychle diskvalifikovat. Čerpáme ze zpětných vazeb našich klientů. Osobní konzultace se zástupcem naší agentury nabízíme pouze v Praze (popř. prostřednictvím Skype pohovoru).

První dojem je klíčový, zvláště pak na online seznamce, kde se všichni řídí především podle fotek. Stačí jediný pohled na  fotografii a dotyčný/á se během několika vteřin rozhodne, zda se s Vámi chce sejít, nebo Vás navždy odklikne do zapomnění kyberprostoru. Vaše členství zahrnuje služby profesionálního fotografa, který se postará o to, aby na Vašem profilu byly snímky, na nichž budete zářit a vyniknete. Fotografie si samozřejmě můžete ponechat i pro další osobní využití.

Nevíte si rady se svým účesem, líčením a barvami, které se k vám nejlépe hodí? Jsou to všechno zdánlivé maličkosti, ale při hledání toho pravého partnera mohou být doslova klíčové. Rádi Vám v rámci Vašeho členství domluvíme sezení s vizážistou, který Vám poradí nejen v tom, jak se správně prezentovat na osobních schůzkách, ale také na pracovních či jiných soukromých akcích.

Svět randění a seznamování je nepředvídatelný, ale my věříme, že s vytrvalostí může každý najít svou spřízněnou duši. Na rozdíl od jiných seznamek, kterým jde pouze o zisk, my jsme odhodlaní vytvořit každému, kdo hledá lásku takové podmínky, aby nakonec skutečně uspěl.Chceme maximálně zvýšit Vaše šance k nalezení toho pravého. Pokud se s nikým neseznámíte během 3 měsíců, pak Vám zdarma nabídneme členství na 12 měsíců ve VIP Total Incognito v hodnotě 6 790 Kč, v rámci kterého můžete nadále hledat svůj ideální protějšek. Najdeme-li někoho během následujících 6 měsíců, ihned Vám dáme vědět, abyste se s tímto členem mohli spojit.

Prémiové výhody Členství Exclusive Gold

Umožní Vám vyhledávání Vašeho partnera podle těch nejdetailnějších parametrů. Mimo všechny charakteristiky ve VIP Plus Vyhledávání Vám nabídneme možnost rozšířeného vyhledávání  ve 14 různých kategoriích. Své vyhledávání můžete dále rozšířit, pokud využijete našich specifických vyhledávačů v oblasti romantiky a intimity, ale také zdravé výživy, fyzické aktivity a zdatnosti. Budete si moci zvolit jakoukoli kombinaci otázek tak, abyste našli partnera přesně podle svých představ.

Tento vyhledávač Vám umožní jedinečné vyhledávání partnera přesně podle Vašich představ. Díky opravdovým detailům v nastavení této funkce, můžete skutečně najít protějšek, který má podobné touhy, smysl pro romantiku i intimitu.

Je zdravý životní styl Vaší životní prioritou? Jste ochotni přistoupit na kompromisy v jiných oblastech partnerského života kromě své vášně pro aktivní a zdravý způsob života, který je i Vaším koníčkem? Pak Vám tato funkce pomůže vypátrat protějšek, o jakém už dlouho sníte. Použijte tuto funkci společně s naším pokročilým vyhledáváním, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

Pravidelné návrhy partnerů a upozornění emailem.