Nejčastěji kladené otázky

Otázky týkající se členství

Klikněte na políčko „Registrovat se“ na domovské stránce MyDejt.com, které Vás zavede na naši přihlašovací stránku. Poté co si vytvoříte svůj účet, budete vyzváni, abyste si vyplnili profil. Zabere Vám to maximálně 10 minut. Jakmile budete s odpověďmi na otázky hotovi, klikněte na poličko „členství“ v hlavním menu. Odtud se dostanete na stránku se souhrnným popisem všech druhů členství. Můžete zde prozkoumat všechny nabízené služby, výhody i detaily a porovnat jejich ceny. Na spodní části stránky každého členství naleznete link, který Vás navede na ceník, kde můžete dokončit svou platbu.

Jsme jediná česká agentura, která svým klientům nabízí 9 druhů členství s bezkonkurenčním množstvím funkcí v několika kombinacích, díky kterým všichni uživatelé MyDejt mohou vyzkoušet velmi unikátní způsob vyhledávání vhodného partnera. Na rozdíl od jiných seznamovacích agentur nenabízíme pouze online seznamování, ale také osobní agenty, kteří vyhledají vhodného partnera za Vás. Tuto osobní asistenci a poradenství poskytujeme v rámci členství Exclusive Gold.Naše seznamovací agentura je určena pro sebevědomé klienty, kteří při hledání partnera na internetu mají nadprůměrná očekávání, velmi přesnou představu o tom, koho hledají a specifická přání. Abychom mohli maximálně uspokojit požadavky našich náročných klientů, investovali jsme již od samotného počátku do návrhu stránek i celého systému vyhledávání mnoho času a úsilí.

Na rozdíl od jiných seznamovacích agentur je naší hlavní filozofií osobní přístup ke klientům a seznamování. Nevěříme, že jeden model pasuje všem. Každý si partnera hledá podle jiných kritérií a každému vyhovuje jiný způsob hledání. Někomu postačí jen fotka a základní informace, jiný má na svůj protějšek větší nároky a záleží mu na tom, aby našel partnera s podobným životním stylem, který může být velmi specifický. Někdo si chce zase zachovat soukromí a odhalit svou identitu pouze těm, s nimiž by se rád seznámil. A pak jsou tu také jedinci s velmi zaneprázdněným životním stylem a významným sociálním postavením, které jim brání, aby se zaregistrovali na běžných seznamkách. Ať už je Vaše situace jakákoliv, MyDejt si může dovolit nabídnout Vám členství, které bude přesně vyhovovat Vašim potřebám.

Toto je velmi individuální záležitost a opravdu záleží na tom, co hledáte. Vytvořili jsme 9 rozdílných členství, abychom každému umožnili najít zrovna takové, které mu nejlépe vyhovuje. Detaily o každém členství si můžete přečíst zde: https://mydejt.com

Ano. Srovnání Vám velmi doporučujeme, a to ještě před tím, než se rozhodnete, který si zakoupíte a který je pro Vás nejlepší. Je to jednoduché, stačí si vytvořit účet zdarma, vyplnit profil a poté kliknout na „členství“ v horní navigační liště. To Vás zavede na naši stránku s přehledem všech našich členství. Můžete si zde prohlédnout detaily služeb každého z našich členství a také ceník. Úplně dole na každé stránce uvidíte link, kterým se dostanete na stránku, kde si můžete porovnat ceny a služby za členství v rámci kategorií na 3 a 12 měsíců.  Poté již můžete přejít přímo na naši stránku, kde si zakoupíte zvolené členství.

Velmi si zakládáme na tom, aby na našich stránkách byli seriózní a čestní lidé s čistými úmysly a přáním najít si životního partnera. MyDejt.com není volně přístupná komukoliv a my se snažíme za každou cenu odradit ty, kteří se chtějí jen pobavit a bezcílně flirtovat. Ceníme si soukromí našich klientů, a proto  jejich profily zpřístupníme pouze těm, kteří jsou rovněž připraveni na vážný vztah.

Ano, pokud budete členem některého z těchto členství: VIP Plus komunikace, VIP Plus All Inclusive nebo VIP Plus Total Inkognito. Tyto členské balíčky Vám umožňují zaslat zprávu i neplatícímu členovi, který si ji může přečíst a odpovědět na ni.

Neplatící členové běžně nemohou číst ani posílat nikomu zprávy. Výjimku tvoří zprávy, které dostanou od někoho, kdo má zaplaceno členství ve VIP Plus Komunikace, VIP Plus All Inclusive nebo VIP Plus Total Inkognito. Tito členové mají ve svém členském plánu zahrnutu nadstandardní službu s názvem „Otevřená komunikace“, která jim umožňuje komunikovat i s neplatícími členy MyDejt.com, kteří jim na jejich zprávy mohou odpovídat. Neplatící členové však sami od sebe nemohou ostatní platící členy kontaktovat a zasílat jim zprávy.

Zastáváme názor, že měsíční členství není pro naše členy výhodná investice. Je to další věc, kterou se lišíme od jiných seznamek, pro něž je měsíční členství díky nejvyšší ceně naopak hlavním zdrojem výdělku. Na rozdíl od nás je pro jiné online seznamky důležitý především zisk, nikoliv spokojenost jejich členů a úspěšné seznámení. Našim posláním je však pomoci klientům, aby u nás měli maximální podmínky pro nalezení opravdové lásky a životního partnera. A to, stejně jako všechny ostatní důležité věci v životě, potřebuje svůj čas. Nejnovější statistiky a průzkumy mezi online seznamkami na celém světě potvrdily, že lidem, kteří hledají partnera na internetu, trvá v průměru 3 měsíce, než najdou toho pravého. Úspěšnému seznámení mohou předcházet desítky neúspěšných kontaktů a schůzek.

Hledání toho pravého partnera zabere určitý čas. Abyste našli toho pravého, musíte být vidět co nejvíce a dostatečně dlouho. Podle průzkumů průměrná délka hledání životní lásky na seznamce zabere minimálně 3 měsíce. 12 měsíční členství nabízíme za poplatek, který je jen o něco málo vyšší, abychom Vám dali šanci maximálně využít všechny výhody, které nabízíme.

Tento upgrade bohužel není možný, ale můžete se z obou zmíněných členství upgradovat na  VIP Plus All Inclusive.

Exclusive Gold je naše nejexkluzivnější členství, které klientům nenabízí pouze maximální diskrétnost při hledání partnera, ale také osobní služby a poradenství zástupce naší agentury. Vynaložíme to největší úsilí, abychom za Vás kontaktovali členy, o kterých si myslíme, že se k Vám nejlépe hodí a s nimiž byste se určitě rádi seznámili tváří v tvář. Abychom se ujistili, že celý proces probíhá naprosto hladce a že jste druhé straně prezentován co nejlépe, bereme první kontakt a komunikaci do vlastních rukou coby prostředníci – vyjednavači, kteří domluví a do detailu naplánují také první osobní setkání. Jak se říká, první dojem nemůžete udělat dvakrát, proto Vás chceme chránit před častými chybami, jež by mohly zájem o setkání druhé strany ovlivnit. Osobně Vás na schůzku připravíme a poradíme se všemi klíčovými detaily, tak abyste na protějšek učinili co nejlepší dojem a věděli o něm vše podstatné. Díky tomu budete na schůzce sebevědomější a konverzace mezi Vámi nebude určitě váznout.

Budeme mít velkou radost, pokud si prostřednictvím MyDejt najdete partnera co nejdříve. Jestliže nebudete chtít nadále našich služeb  využívat, můžete svůj účet deaktivovat. Váš účet u nás zůstává i v případě, že se rozhodnete členství přerušit a za nějakou dobu ho opět obnovit. Aktivní bude znovu od data přerušení. Platnost účtu v takovém případě je na dobu neurčitou.

Ano, své členství můžete kdykoliv zrušit. Váš profil nebude aktivní a nebude se ostatním členům zobrazovat. Pokud se v budoucnu rozhodnete svůj profil zase aktivovat, kontaktujte nás a my Vám pomůžeme profil obnovit a aktualizovat v něm nové informace.