Mužská hrdost jde přes palubu

Nenechte se ovšem mýlit, pravý sex gypsy není žádný sociální případ ani bezdomovec. Klidně vás seznámí s rodiči i s přáteli. Mnozí z nich mají také práci - většinou jde o začínající umělce, popřípadě studenty s příležitostným přivýdělkem. Absence vlastního bydlení je jejich svobodnou volbou. Namísto toho, aby si pronajali vlastní byt, raději se uchýlí k osamělé ženě a plnými doušky si vychutnává

její pohostinnosti dokud to jde. Jinými slovy, dokud jeho štědré „hostitelce“ konečně dojde, co je její sexy drahoušek zač.

Ani Eskort ani gigolo

Pokud jste viděli film Spread s Ashtonem Kutcherem, pak je vám jasné, že největší koncentrace sexuálních nomádů je ve velkoměstech. V těch najdou svobodných žen s vlastním bytem tolik, že mají na dlouhá léta vystaráno. Volných mužů je totiž v metropolích zoufalý nedostatek, což jim hraje do karet. Nemusíte být přitom vysoce postavená manažerka s astronomicky vysokými příjmy, s bytem v luxusní čtvrti, která si svého kolouška bude hýčkat šampaňským a kaviárem. Sexuální kočovníci se v dané situaci přizpůsobí i průměru. Postačí jim útulná garsonka a plná lednice. Sex s vámi je už jen příjemný bonus. Je tedy sex gypsy novodobým gigolem? Nikoliv. Kromě toho, že si za sex nenechává platit, se odlišuje i mnoha dalšími drobnostmi. Své úmysly jen málokdy ženě sděluje na rovinu. Většinou naopak budí dojem, že jeho situace bez domova je jen krátkodobou a momentální záležitostí, kterou chce brzy vyřešit. Ženám nezřídka barvitě vykresluje pohádky o tom, jak touží po životě v páru a rodině. Lichotky a komplimenty ohledně toho, jak je úžasná, krásná a skvělá v posteli pochopitelně neznají hranic, což má za následek jediné – pravidelnou masáž jejího ega. Odlišují se také tím, že cíleně nemíří na starší ženy. Sex gypsies si své hostitelky vybírají podle skutečných sympatií. Nelze tedy říci, že by se uchýlili jen tak ke komukoliv. Žena ho musí přitahovat. Moc dobře si uvědomují, že po nějakou dobu budou muset v posteli podávat špičkové výkony.

Sexuální kočovníci nemají žádné výčitky svědomí a jejich styl jim připadá maximálně „cool“. Jsou dokonce přesvědčeni, že na jejich chování není nic špatného. Naopak, žít takto je podle nich sen každého muže a ti, kteří je za to odsuzují jsou jen závistivci, kterým na podobný úspěch u žen chybí potřebný sex-appeal a odvaha. Něco na tom možná bude. Zkuste se zeptat mužů, co by dělali, kdyby mohli žít nějakou dobu v ženském těle? Zcela bez přemýšlení vám většina z nich odpoví, že by si vyzkoušeli nejstarší lidské řemeslo.