Uživatelský manuál a navigační mapa

Pokud jste to ještě neudělali, doporučujeme Vám projít si detaily každého členství, které nabízíme. Abychom Vám dali příležitost najít takové, které bude nejlépe splňovat Vaše potřeby, připravili jsme pro Vás 9 druhů zajímavých členských plánů a věříme, že si z nich vyberete. U každého z plánů máte možnost zvolit si členství na 3 nebo 12 měsíců. S nejzajímavějšími a nejatraktivnějšími členy se můžete setkat ve 12 měsíčním členství, které Vám tímto velmi doporučujeme. Pro přístup do všech stránek s obsahem našich členství, ceníků a srovnávačů, klikněte prosím zde.

K tomu, abyste našli členy, kteří mají podobný životní styl, jako Vy a splňují Vaše představy o ideálním partnerovi, existují na MyDejt.com 2 způsoby, jak toho dosáhnout. Můžete hledat buďto sami pomocí jednoho z našich 5 specifických vyhledávačů, nebo si můžete vybírat z automatického předvýběru, který budete dostávat na e-mail. Je nutné brát ale v potaz, že pouze členství VIP Plus All Inclusive, VIP Total IncognitoČlenství Exclusive Gold umožňuje členům přístup ke všem 5 vyhledávačům - 2, které obsahují vyhledávače podle specifik Zdraví & fitness a Romantika & intimita. Pro detailnější informace,kliněte prosím zde

Nabízíme Vám hned několik způsobů, jakými můžete kontaktovat členy, které jste si našli buď sami, nebo které jsme Vám navrhli e-mailem. Pro kompletní list všech možností klikněte prosím zde. 

Na stránkách Mydejt.com naleznete spoustu unikátních funkcí které Vám nejen pomohou nalézt Vašeho ideálního partnera či partnerku, ale umožní Vám tuto cestu prožít zábavnějším a mnohem poutavějším způsobem. Zde si můžete přečíst, kde je na Vašem portálu naleznete a jak nejlépe je využít.

Informace ohledně podmínek služeb a zásady ochrany osobních údajů se nacházejí ve spodní navigační liště. Pro detailní informace,  klikněte prosím zde.