VIP Plus All Inclusive

Klíčové výhody členství

Toto členství je našim  nejkomplexnějším VIP členstvím a bylo vytvořeno pro ty, kteří by rádi plně využili našich klíčových služeb zahrnutých v rámci členství VIP Plus vyhledávání a VIP Plus komunikace. Jako bonus nabízíme také nejpodrobnější všeobecný vyhledávač, Romantický intimní vyhledávač a Fitnes\Healthy Lifestyle vyhledávač.  

Umožníme Vám prohlížet profily ostatních členů bez toho, aby věděli, že jste jejich profil navštívili jednou nebo dokonce opakovaně. Nemusíte se tak obávat, že budete vypadat jako stalker. Této anonymity dosáhnete tak, že si v profilu zapnete funkci „anonymní vyhledávání“.

Umožní Vám vyhledávání Vašeho partnera podle těch nejdetailnějších parametrů. Mimo všechny charakteristiky ve VIP Plus Vyhledávání Vám nabídneme možnost rozšířeného vyhledávání  ve 14 různých kategorijích.  Vaše vyhledávání můžete dále rozšířit, pokud využijete našich specifických vyhledávačů v oblasti romantiky a intimity, ale také zdravé výživy, fyzické aktivity a zdatnosti. Budete si moci zvolit jakoukoli kombinaci otázek tak, aby jste našli partnera podle Vašich osobních představ.

Tento vyhledávač vám umožní jedinečné vyhledávání partnera přesně podle Vašich představ. Díky opravdovým detailům v nastavení této funkce, můžete najít skutečně protějšek, který má podobné touhy, smysl pro romantiku i intimitu.

Je zdravý životní styl Vaší životní prioritou? Jste ochotni přistoupit na kompromisy v jiných oblastech partnerského života kromě své vášně pro aktivní a zdravý způsob života, který je i Vaším koníčkem? Pak Vám tato funkce pomůže vypátrat protějšek, o jakém už dlouho sníte. Použijte tuto funkci společně s naším pokročilým vyhledáváním, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

Narazíte-li při Vašem hledání na profil, který se Vám obzvláště líbí, uložte si jej do složky Nejatraktivnější členové. Později se k této složce můžete vrátit a podrobně si tyto profily prohlédnout. Uživatelé, jejichž členství zahrnuje funkci Moji obdivovatelé, budou navíc informováni, že o ně máte zájem. A bude-li zájem oboustranný, budou Vás s velkou pravděpodobností kontaktovat. Toto je jeden z nejlepších způsobů, jak navázat kontakt s někým komu jste rovněž padli do oka.

Přístup do této složky Vám umožní zjistit, kdo Vás považuje za atraktivní a přidal si Vás do složky Nejatraktivnějších členů. Pokud je zájem vzájemný, neváhejte a začněte komunikaci. Je to jedna z nejlepších možností k navázání úspěšného kontaktu.

Tato funkce je unikátní způsob, jak co nejvíce snížit riziko zklamání z prvního setkání a z první schůzky. Jde o část systematické metody MyDejt, která Vám chce být maximálně nápomocna v tom, abyste zde našli pouze kvalitní protějšky.

Vaše profilová fotografie a Váš profil bude označen známkou „Exkluzivní člen“. Díky tomuto označení Vás ostatní budou moci snadno identifikovat jako Exkluzivního člena agentury MyDejt. Vaše šance se tím mnohonásobně zvýší. To platí zvláště u členů, kteří si budou svého ideálního partnera hledat pouze mezi „Exkluzivními členy“, protože jen tyto profily exkluzivních členů se jim budou zobrazovat v jejich výsledcích vyhledávání. K tomu navíc získáte řadu dalších výhod!

VIP All Inclusivezahrnuje rovněž všechny klíčové výhody členstvíVIP Plus komunikace a  VIP Plus vyhledávání

This is a custom heading element.

Vytvořte si účet a zaregistrujte se zcela zdarma

Na otázky v profilu odpovídejte co možná nejpravdivěji, abychom Vám mohli najít ty nejvhodnější protějšky. Naše nejpokročilejší vyhledávání Vám umožní hledat partnera podle jakékoli otázky a odpovědi v profilu.

Vytvořte si foto album z Vašich nejaktuálnějších fotografií. Nenahrávejte prosím fotografie starší pěti let ani fotografie, na kterých si nejste příliš podobní. Ušetříte svůj protějšek zklamání a sobě trapné chvilky.

Procházení profilů s obrázky našich členů a jejich foto alb.

Můžete si nejen přečíst a vymazat komentáře ostatních členů na vaše alba, ale s členstvím VIP Plus All Inclusive budete moci rovněz komentovat alba ostatních členů MyDejt a projevit tak svůj zájem.

Pravidelné návrhy partnerů a upozornění emailem.

Komunikujte se všemi členy MyDejt bez ohledu na to, zda si zaplatili členství. Co to znamená? Pokud pošlete zprávu někomu, kdo se Vám líbí a kdo má pouze základní členství zdarma, bude si tento člen moci Vaši zprávu přečíst a odpovědět Vám na ni. Pro neplatící členy je to jediný možný způsob, který jim umožňuje kontakt s plnohodnotnými členy MyDejt.

Jakmile bude Vaše zpráva přečtena, dáme Vám vědět. Zbavíte se tak nejistoty, jestli byly Vaše zprávy vůbec přečteny.

Vyberete-li si naše členství VIP Plus All Inclusive, obdržíte při registraci 250  virtuálních kreditů  v hodnotě 100 Kč jako bonus.  Tímto způsobem Vám chceme poděkovat za to, že jste se rozhodli stát se součástí komunity MyDejt a zvolili si naše nejvýhodnější členství, jež Vám poskytne velmi flexibilní možnosti vyhledávání budoucího partnera. Elegantní zprávy patří mezi unikátní funkci seznamky MyDejt.com a vytvořili jsme ji pro to, abyste měli možnost svůj objekt zájmu kontaktovat zcela jiným způsobem, než jaký je na jiných online seznamkách zvykem. Svůj vyhlédnutý protějšek totiž můžete oslovit prostřednictvím našich krásně navržených konverzačních starterů. Elegantní pohlednice a hudební video pozdravy ale slouží i pro pokračování komunikace při plánování dalších romantických schůzek. Tato zábavná forma komunikace Vás určitě neomrzí a nabízí širokou paletu témat. Zároveň hned zjistíte, zda o Vás má, či nemá zájem. Zvýšíte tak svou šanci, že se Vám dotyčná ozve.

Začněte se svým objektem zájmu komunikovat prostřednictvím diskrétních video a hlasových zpráv. MyDejt Vám ještě před první schůzkou umožní požádat svůj objekt zájmu o krátký video chat. Použijte náš chat ve svém mobilu a zůstaňte v kontaktu kdykoli bez toho, abyste udávali své telefonní číslo.

Možnost podat si inzerát v naší speciální inzertní sekci, čímž opět můžete zvýšit své šance najít přesně takového partnera, jakého hledáte a více se zviditelníte. Využijte možnosti a prostoru blíže se představit a popsat co přesně hledáte. Můžete do svého inzerátu přidat i kontaktní informace nebo zanechat své členské číslo, aby Vám mohli zaslat soukromou zprávu.

Možnost upgradování do jednoho z našich Exkluzivních Členství. Pro detailní informace o těchto členstvích prosím  klikněte zde.