Nejčastěji kladené otázky

Tento druh zpráv patří mezi unikátní funkci seznamky MyDejt.com a vytvořili jsme ji pro to, abyste měli možnost svůj objekt zájmu kontaktovat zcela jiným způsobem, než jaký je na jiných online seznamkách zvykem. Svůj vyhlédnutý protějšek totiž můžete oslovit prostřednictvím našich krásně navržených konverzačních starterů. Můžete k nim navíc přidat osobně napsaný vzkaz nebo jen poslat obrázkový pozdrav, který již obsahuje krátkou zprávu. Vybírat můžete opravdu z pestré palety možností. Vytvořili jsme řadu kategorií s mnoha důmyslně navrženými tématy pro každou příležitost, abyste na svůj vysněný protějšek mohli udělat co nejlepší dojem. Pro muže je to první šance ukázat ženě, že jsou skutečnými gentlemany. Ukážete jí, že jste si na svém prvním kontaktu dali více záležet a odlište se od ostatních nápadníků. Skutečná dáma toto gesto ocení minimálně poděkováním. Zároveň tak zjistíte, zda o Vás má, či nemá zájem.

Klikněte na profil člena, kterému chcete zaslat elegantní zprávu. Pod jeho fotografií klikněte na Poslat elegantní zprávu. Zobrazí se Vám nabídka kategorií, z níž můžete vybírat podle tématu. Hledáte originální způsob, jak protějšek oslovit poprvé? Mrkněte se do kategorie Romantické konverzační startery! Smysl pro humor můžete ukázat například prostřednictvím našich vtipných romantických zpráv, kde určitě najdete vzkaz, který protějšku vykouzlí na tváři úsměv. Máte rádi slavné romantické citáty? Zvolte si některý pro první kontakt z kategorie Slavné romantické citáty. Klikněte na podkategorii, která se Vám líbí a vybírejte! Paleta je opravdu pestrá! Vybraná foto zpráva se Vám otevře v novém okně. Můžete ji poslat buď samotnou nebo k ní připojit osobní vzkaz. Více možností najdete pod tlačítkem „poslat“.  Chcete svůj objekt zájmu pozvat na drink, do kavárny nebo na brunch? Pak stačí vybrat jednu z mnoha krásných foto zpráv s požadovaným tématem nebo preferovaným stylem a připojit krátký osobní vzkaz. Tyto elegantní pohlednice však můžete využívat i poté, co se na schůzce domluvíte. Chcete-li být obzvláště romantičtí, pošlete protějšku ještě před osobním setkáním krásnou kytici s milou zprávou. A pokud první rande proběhlo skvěle a plánujete další, můžete protějšek potěšit foto zprávou z kategorie „dokonalé rande“ s aktivitou, kterou byste příště rádi podnikli. Neobdrželi jste odpověď od někoho, kdo se Vám opravdu líbí? Pak není lepší způsob, než ho trošku „pošťouchnout“, jednou z našich foto zpráv z kategorie „Došla ti moje zpráva?“  Zaslat můžete i poděkování za zprávu, které najdete v kategorii Foto pozdravy.

Ačkoliv jsou ceny za elegantní foto zprávy symbolické, přesto má každá z nich odrážet svou skutečnou hodnotu. Nastavili jsme to tak proto, abyste objektu svého zájmu mohli ukázat, nakolik si je ceníte a odhalit také svou štědrost ve vztahu. Nejlepším foto pohledem nemusí být nutně ten „nejdražší“, ale umožňuje zvolit si takový, který nejlépe vyjadřuje Vaše pocity. Rádi bychom také zdůraznili, že pokud si zakoupíte naše členství VIP Plus All Inclusive nebo VIP Total Incognito, obdržíte při registraci virtuální kredity v hodnotě 200 Kč jako bonus. Tyto kredity budete moci použít k zakoupení našich Elegantních zpráv.

Elegantní zprávy mají dát příležitost těm členům seznamky MyDejt, aby na sebe upozornili jinak než klasickou zprávou a pozdravem. Elegantní zprávy jsou originální způsob, jak dát vyhlédnutému protějšku o sobě vědět. Právě to, že pohlednice nejsou zcela zdarma ukazuje nejen vážný zájem o seznámení, ale také smysl pro romantiku a osobní vkus. Cena za jednu elegantní zprávu je navíc velmi symbolická: od 5 do 20 Kč.