Nejčastěji kladené otázky

Otázky týkající se profilu

Rádi bychom svým členům umožnili, aby mohli maximálně využívat nástroje pro podrobné vyhledávání protějšků. K tomu je ale nezbytné, aby kompletně vyplnili svůj profil a odpověděli na všechny otázky. Čím více otázek zůstane nezodpovězených, tím menší je pravděpodobnost, že výsledky  hledání splní Vaše očekávání. Vyplnění našeho dotazníku nezabere více než 10 minut, což usnadňuje i fakt, že v něm stačí odpovědi jen odškrtávat.

Pro mnohé je psaní delšího textu velmi nepohodlné a odrazující. Ne každý se dokáže poutavě popsat a představit světu tak, aby čtenáře zaujal. Jiní mají pocit, že o sobě musí napsat „román“, protože daný prostor vnímají jako otevřené tržiště. Výsledkem jsou buď prázdná políčka, nebo nezdařilý popis vlastností, povahy a skutečných kvalit.  Z našich zkušeností to často bývá jeden z hlavních důvodů, které potenciální zájemce o seznámení mohou odradit. Rozhodli jsme se proto toto políčko do profilu nedávat a umožnit každému, aby se co nejlépe představil pomocí odpovědí v našem podrobném dotazníku.

Ne, nemohou. Soukromí našich členů je pro nás velmi důležité. K tomu, aby jejich profily a fotografie mohl někdo vidět, se musí nejen zaregistrovat, ale musí být rovněž platícím členem MyDejt. Tímto způsobem rovněž zamezujeme přístup podvodníkům nebo lidem s falešnými profily a fotografiemi. Jejich totožnost si v případě potřeby totiž můžeme kdykoliv ověřit podle platebních údajů.

Ano, jestliže jste členem některého z těchto programů: VIP Plus Vyhledávání, VIP Plus All Inclusive, VIP Plus Incognito nebo Exclusive Gold. Tyto druhy členství Vám umožní brouzdat jinými profily zcela inkognito.

Ano, v případě, že jste si zakoupili kompletní plán členství VIP Plus Total Incognito nebo Exclusive Gold. Tyto plány Vám poskytují kompletní status inkognito. Díky tomu se v žádném vyhledávání nikomu nezobrazíte. Skryti zůstanete i při prohlížení jiných profilů. Tato členství byla vytvořena speciálně pro klientelu z řad top manažerů, lékařů, právníků, vysokoškolských profesorů a veřejně známým osobnostem.

Velmi si zakládáme na tom, aby na našich stránkách byli seriózní a čestní lidé s čistými úmysly a přáním najít si životního partnera. MyDejt.com není volně přístupná komukoliv a my se snažíme za každou cenu odradit ty, kteří se chtějí jen pobavit a bezcílně flirtovat. Ceníme si soukromí našich klientů, a proto  jejich profily zpřístupníme pouze těm, kteří jsou rovněž připraveni na vážný vztah.