Nejčastěji kladené otázky

Otázky týkající se vyhledávačů

Nevěříme, že každému sedí jeden jediný způsob vyhledávání a nechceme naše klienty nutit, aby se přizpůsobovali unifikovanému způsobu vyhledávání svého ideálního protějšku. Jsme velmi pyšní na to, že našim členům můžeme nabídnout vyhledávače, v nichž si klienti mohou nastavit specifická kritéria, jež jsou pro ně u partnera důležitá. Navrhli jsme sestavu tří obecných nástrojů pro vyhledávání v několika úrovních – od zcela základní až po velmi specifické. Nabízíme rovněž dva velmi exkluzivní vyhledávače pro ty, kteří by si rádi našli partnera podle smyslu pro romantiku, temperamentu nebo zdravého životního stylu, pakliže v jejich životě hraje velmi důležitou roli.

Hlavní rozdíl spočívá v počtu otázek. Díky Vašim odpovědím na ně se zvyšuje šance, že najdete partnera, který nejvíce odpovídá Vašim představám. Základní hledání oproti tomu pracuje opravdu jen s těmi nejzákladnějšími informacemi, které získáme z Vašich odpovědí na několik otázek. Jinými slovy, čím více otázek v dotazníku zodpovíte, tím větší úspěch při hledání budete mít. Nejpokročilejší vyhledávač členům nabízí možnost hledat si partnera podle váhy, vzdělání, příjmů, specifických koníčků, náboženství a mnoha dalších.

Navrhli jsme 5 odlišných nástrojů pro vyhledávání, abychom Vám co nejvíce zjednodušili hledání Vašeho budoucího partnera, který bude maximálně vyhovovat Vašim kritériím. Nejpokročilejší vyhledávání Vám umožní získat ty nejpřesnější informace založené na Vašich osobních kritériích. Naše 2 specifické vyhledávací moduly „romantika“ a „fitness“ jsou navrženy tak, aby Vám hledaly partnery podle těchto charakteristik. Přestože si můžete ve vyhledávači navolit jakoukoli otázku k zoptimalizování svého hledání, velmi doporučujeme, abyste své hledání upřesnili podle aspektů, které u budoucího partnera považujete za naprosto nezbytné. Vedle základních informací jako je věk a lokalita, by se mělo jednat ideálně o 5 až 7 klíčových otázek. Po můžete přidávat více otázek nebo jednotlivé otázky nahrazovat.