O nás

 MyDejt je exkluzivní česká seznamovací agentura, která nabízí špičkové služby pouze nezadaným mužům a ženám na úrovni, kteří si uvědomují, že láska je nejlepší životní investicí, a kteří chtějí prozkoumat svět seznamování zcela novým a unikátním způsobem.

Při hledání Vaší životní lásky si zakládáme na velmi osobním přístupu. Jsme jedinou českou seznamovací agenturou, která nabízí 9 rozdílných druhů členství, abyste při hledání svého ideálního partnera byli tak specifičtí a osobní, jak jen to jde. Umožní Vám to nastavení ve velmi podrobných vyhledávačích. Každý druh členství poskytuje unikátní sestavu praktických a úzce zaměřených funkcí navržených tak, aby výsledky co nejvíce odpovídaly Vaší ideální představě o partnerovi, stejně jako Vašim individuálním preferencím.

Prozkoumejte prosím detaily nabídky každého z unikátně sestavených členství. Naše multifunkční nástroje pro vyhledávání Vám pomohou zúžit hledání na ty nejspecifičtější informace o partnerovi, jeho osobních rysech, charakterových vlastnostech i jakýchkoli aspektech jeho životního stylu.

Pro většinu našich platících členů tato funkce zahrnuje například také nástroj vyhledávání s názvem Fitness a Healthy lifestyle a Romantický Intimní vyhledávač.

Našim váženým členům a klientům ze středních a vyšších sociálních vrstev, kteří si zakládají na svém soukromí nebo mají zájem o osobní služby zástupce agentury, nabízíme 2 exkluzivní členství na míru podle nejvyšších požadavků na partnera. Toto je pouze několik možností, jak prozkoumat vzrušující svět randění v úplně jiné dimenzi. Uvnitř naší komunity MyDejt jich na Vás čeká ještě celé nepřeberné množství. 

Zaregistrujte se už dnes