Přestaňte dělat stále tytéž chyby, které od vás muže odrazují.

Těchto 5 věcí vám ničí vztahy s muži!

Nedostává se vám od partnera pozornosti, po jaké toužíte? Nebo vás muži po období zamilovanosti záhy opouštějí a vy jste přesvědčená, že na ně máte zkrátka smůlu? Pak věřte, že problém může být úplně jinde. Není to ani proto, že byste neustále narážela na typy, kteří se nechtějí vázat. Spíš to bude tím, že vám v navázání vztahu brání jedna (nebo možná hned více) překážek – jisté povahové vlastnosti. Většinou bývají dobře míněny, ale nakonec promění prvotní obrovský zájem vašeho ctitele v nulové snažení. Můžete si třeba myslet, že některé věci, které děláte, jsou roztomilé a patří k flirtování, přitom vás mohou diskvalifikovat už na úplně prvním rande. Jestli tedy chcete u slibných mužů zvýšit své šance na dlouhodobý a šťastný vztah, pak se co nejrychleji těchto zlozvyků zbavte. Které to jsou?

Zapomínáte mu lichotit

Stereotypem zůstává, že jsou to ženy, které je potřeba neustále zahrnovat komplimenty. Inu, věřte, či nevěřte, pro muže je to zrovna tak důležité! Nemusíte mu říkat, že „je vážně kus“, stačí, když poukážete na drobnosti, které se zrovna vám na něm líbí –  například jeho urostlá vysoká postava. Vždy by to měl být drobný kompliment, kterým mu ukážete, že máte zájem, ale zároveň si ponecháte dostatečný prostor pro to, aby o vaši pozornost musel stále usilovat. Stručně řečeno: Muži jsou rádi ve společnosti žen, díky kterým se cítí dobře a sebevědomě.

Hrajete si na nedostupnou Muži mají rádi výzvy, o tom není pochyb, ale většina nakonec ztratí zájem, pokud jim opakovaně neodpovídáte na zprávy nebo hrajete hry a zkoušíte, jak daleko ještě můžete zajít. Pořádný chlap bude rád usilovat o ženu, kterou vidí, jako cennou „výhru“, ani ti nejtrpělivější muži se však nebudou donekonečna honit za někým jen pro nic za nic. Daleko víc si vás bude muž vážit, když mu dáte na srozuměnou, že máte určité hodnoty, a že se k jistému druhu chování nesnížíte. Muži nejsou hloupí, poznají, když si s nimi jen hrajete, navíc takové jednání vnímají jako nedostatek sebevědomí, který vám zbytečně ubírá na přitažlivosti.