Základní Členství

Klíčové výhody členství

Vytvořte si účet a zaregistrujte se zcela zdarma

Na otázky v profilu odpovídejte co možná nejpravdivěji, abychom Vám mohli najít ty nejvhodnější protějšky. Naše nejpokročilejší vyhledávání Vám umožní hledat partnera podle jakékoli otázky a odpovědi v profilu.

Vytvořte si foto album z Vašich nejaktuálnějších fotografií. Nenahrávejte prosím fotografie starší pěti let ani fotografie, na kterých si nejste příliš podobní. Ušetříte svůj protějšek zklamání a sobě trapné chvilky.

Můžete brouzdat profily členů MyDejt a využívat funci základního vyhledávání protějšků podle čtyřech klíčových kritérií.

Posílání, čtení a odpovídání všem členům MyDejt vyjma Exclusive Gold

Možnost zakoupení kreditů a odeslání Elegantních zpráv. Pánové, toto je Vaše první šance ukázat, že jste skuteční gentlemani! Pošlete dámě, která Vás zaujala, krásnou elegantní zprávu a buďte jiní než ostatní muži, kteří se jí dvoří. Vykročte z davu! Můžete k ní navíc přidat osobní vzkaz nebo jen poslat foto pozdrav, který již obsahuje krátkou zprávu. Vybírat můžete opravdu z pestré palety možností. Opravdová dáma Vaše gesto ocení minimálně poděkováním. Zároveň hned zjistíte, zda o Vás má, či nemá zájem. Zvýšíte tak svou šanci, že se Vám dotyčná ozve.Pro členy VIP Total Incognito je přístup k prémiovým službám za kredity zdarma. Ceny zpráv se pohybují pouze v symbolických částkách od 5–20 Kč a je možné si je zakoupit v panelu nastavení. Více informací o kreditech se můžete dočíst v našem manuálu pod „ZAKOUPIT VIRTUÁLNÍ KREDITY“.

Možnost zakoupení jakéhokoli členství, jakmile jste rozhodnuti stát se členem naší seznamky.