Má muž na první schůzce platit?  - Pokračování

Jeden nápadník mě takhle dokonce testoval a později se mi k tomu i přiznal, přičemž mi začal barvitě líčit, že přece ženy chtěly rovnoprávnost, tak ať si tedy za sebe platí! Tohle se stává jen hodným ženám. Ty ostřílenější totiž peněženku ani nevytahují z kabelky. Jenže to zase pěkně vytáčí muže, protože i oni dokáží ocenit, když žena alespoň nabídne, že přispěje a nebere u muže placení jako samozřejmost. Minimálně by měla vždy poděkovat a vyjádřit, že si jeho kavalírství váží. Jak z toho tedy ven?

Naučila jsem se, že na první rande by se nemělo chodit na večeře. Pro oba je to jednak stresující a co si budeme povídat, vážně se chceme dívat na to, jak si pak muž vrtá párátkem mezi zuby? Kafe nebo sklenička vína pro první schůzku zcela postačí. Kdyby se muž pak chtěl dělit o účet, nebude tě to alespoň tolik finančně bolet.

Pořádný chlap navíc za ženu na první schůzce rád zaplatí kafe nebo sklenku vína, prokazuje jí tím kavalírství a není to pro něj žádná pálka, z níž by se pak musel dlouho finančně hojit. A jestliže za tebe nebude chtít zaplatit ani to kafe (a věř, že i tohle se stává! Jsem toho řádným důkazem), pak aspoň víš, že s takovou držgrešlí už rozhodně nechceš ztrácet čas. Další, prosím!

Hodně štěstí přeje Sally!