Proč už vám nezavolal?

Proč už vám nezavolal? (když jste si tak skvěle rozuměli)

Pokud se muž ozve do tří dnů po schůzce, dá se to chápat tak, že – lidově řečeno – dělá fóry. Pravidlo tří dnů dodnes dodržuje poměrně mnoho pánů tvorstva. Údajně proto, aby nevypadali zoufale. Když prý zavolají nebo napíší ženě ještě ten den nebo den poté, mohla by si podle nich myslet, že nemá, kde by bral. Pravda je krutá, a pokud patříte mezi mimozemšťanky, které ještě neviděli film  Až tak moc tě nežere, tak máte, milé dámy, domácí úkol.

Neboť právě odtud pochází nejinteligentnější a nejprostší odpověď na otázku, která nás mnohdy tolik trápí: „Když vám chlap nezavolá, tak je to proto, že vám zkrátka zavolat nechce. A když se k vám chová, jakoby vás měl v pr…, tak vás má doopravdy v pr....“  Prosté, že?  Ne tak pro nás ženy, bohužel.

Jeden známý nejmenovaný sexuolog kdysi řekl, že problém většiny žen, které si neustále vybírají nevhodné partery, tkví v tom, že svou pozornost upírají na muže, kteří o ně nejeví zájem. Čím víc je ignorují, tím víc po nich ženy touží. (Jasně, působí to i obráceně, což jen dokazuje, že lovecký instinkt není čistě mužská záležitost. Nicméně muži mají v podstatě biologické právo uhánět partnerku, kterou si zvolili k reprodukci. Naštěstí už se jí nemohou zmocnit násilím a odtáhnout ji za pačesy do jeskyně, jak tomu bylo v dobách pravěkých.) Ženy by si však podle expertů měly pro své vlastní dobro vybírat pouze z mužů, kteří se jim doopravdy dvoří, či projevují jakýs-takýs zájem.