Tajemství mužské přitažlivosti

Cvičte, jezte zdravě a spěte!

Nechytejte se za hlavu, pokud nevypadáte jako manekýn a příroda vám nenadělila ideální tělesné proporce. Důležité je, abyste pracovali usilovně s tím, co máte. Vylepšete oblasti, které souvisí s vaším zdravím a dlouhověkostí. Vaše fyzické zdraví se odvíjí od tří hlavních faktorů…

Ty by se daly nazvat faktorem 3D, protože rozměr jejich významu v lidském životě je mnohem větší, než se na první pohled zdá. Prvním z nich je spánek. Nedostatek této základní tělesné potřeby negativně ovlivňuje nejen vaši psychiku, ale také urychluje stárnutí. Druhým důležitým faktorem je strava. Neznamená to, že byste se měli cpát vším, co vám přijde pod ruku, ale vybírat si kvalitní suroviny. Váš jídelníček by měl být pestrý a vaše stravovací návyky pravidelné.

Nevíte si rady? Pak se obraťte na profesionálního výživového poradce nebo nám napište do poradny zdraví a náš odborník vám s jídelníčkem pomůže.

Třetím a neméně důležitým faktorem souvisejícím s vaší přitažlivostí pro ženy je pohyb. Nic nového pod sluncem, ale bez něj to zkrátka nejde. Ať už si vyberete jakýkoliv druh aktivity – běh, tenis, squash, jízdu na kole… věnujte se tomu minimálně tři hodiny týdně. Vylepšení každé z těchto tří hlavních oblastí, může obrovskou měrou vylepšit váš tělesný stav i to, jak se cítíte.

Vyjma sexu totiž vaše fyzická kondice vypovídá také o tom, kolik práce můžete zastat. Pro naše předky byla schopnost pracovat klíčová pro úspěšný lov, válčení, farmaření a později také pro práci v průmyslu.  Přestože dnešní zaměstnání již nevyžadují tolik fyzické námahy jako dříve, ženy jsou stále naprogramovány tak, že od svého budoucího partnera budou očekávat efektivitu a výkonnost. Vaše celkové zdraví a fyzická zdatnost ženě napovídá, jak silné a zdravé potomky dokážete zplodit. To se pojí už se samotnou kvalitou vašich spermií – kolik jich máte a jak rychle umí plavat. A vy přece chcete rychlé válečné ponorky, ne benátské gondoly. Nemoc je u muže spojena s neplodností.

Zdravý muž rovná se zdravé spermie a zdravý táta, který tu bude nejen pro své děti (ale i vnoučata). A nemyslete si, ženy o budoucnosti přemýšlejí už na prvních schůzkách! Při pohledu na vás si kladou otázky typu: Bude to aktivní táta, který s dětmi bude celý den dovádět venku, dokud večer spokojeně nepadnou únavou? Nebo to bude ten typ, který celý den leží na gauči, chce mít klid a posílá děti, aby šly hrát videohry (takže z nich pak vyrostou nervní podivíni, kteří celé noci nespí a surfují na internetu) Ano, pánové, je to tak. Když se žena poprvé setká s nápadníkem, který je ve formě, věřte, že vědomě i nevědomě oceňuje to, že dotyčný fyzicky zdatný. Jinými slovy oceňuje to, že s ním může v životě počítat na slušnou řádku let, a že ji zabezpečí nejen finančně, ale uspokojí její potřeby také v ložnici. Jak zní tedy od této chvíle vaše motto? BÝT VE FORMĚ! Tak konec výmluv! Natáhněte si tepláky, obujte tenisky a jde se do fitka!

Náš tip: Nechcete v tom být sami? Chcete ženu s krásnou a vysportovanou postavou? Na MyDejt si můžete hledat partnerku s životním stylem, který vám bude blízký. Zkuste náš vyhledávač Healthy lifestyle, do kterého můžete zadat velmi specifické požadavky na svou budoucí partnerku. Nezapomeňte, že sportovně založení a aktivní lidé jsou vždy žádanější, proto byste k nim měli patřit i vy!