VIP Plus Komunikace

Klíčové výhody členství

Chcete zvýšit počet odpovědí na své zprávy? Chcete mít jistotu, že Vám nikdo zajímavý neunikne jen proto, že si nemůže přečíst Váš vzkaz? Pak se podívejte, co všechno pro Vás může udělat naše služba Otevřená komunikace. 
Pánové, toto je Vaše první šance ukázat, že jste skuteční gentlemani! Pošlete dámě, která Vás zaujala, hezký vzkaz a připojte virtuální dárek, abyste ukázali, že nejste jako ostatní muži, kteří ji oslovují. Vykročte z davu! Pokud je to žena na úrovni, jistě Vaše gesto ocení minimálně poděkováním. Zároveň hned zjistíte, zda o Vás má, či nemá zájem. Vždy od nás také dostanete vědět, jakmile Vaše zpráva bude doručena a přečtena.

Narazíte-li při Vašem hledání na profil, který se Vám obzvláště líbí, uložte si jej do složky Nejatraktivnější členové. Později se k této složce můžete vrátit a podrobně si tyto profily prohlédnout. Uživatelé, jejichž členství zahrnuje funkci Moji obdivovatelé, budou navíc informováni, že o ně máte zájem. A bude-li zájem oboustranný, budou Vás s velkou pravděpodobností kontaktovat. Toto je jeden z nejlepších způsobů, jak navázat kontakt s někým komu jste rovněž padli do oka

Komunikujte se všemi členy MyDejt bez ohledu na to, zda si zaplatili členství. Co to znamená? Pokud pošlete zprávu někomu, kdo se Vám líbí a kdo má pouze základní členství zdarma, bude si tento člen moci Vaši zprávu přečíst a odpovědět Vám na ni. Pro neplatící členy je to jediný možný způsob, který jim umožňuje kontakt s plnohodnotnými členy MyDejt.

Jakmile bude Vaše zpráva přečtena, dáme Vám vědět. Zbavíte se tak nejistoty, jestli byly Vaše zprávy vůbec přečteny.

Začněte se svým objektem zájmu komunikovat prostřednictvím soukromých video a hlasových zpráv. MyDejt Vám ještě před první schůzkou umožní požádat protějšek o krátký video chat. Použijte náš chat ve svém mobilu a zůstaňte v kontaktu kdykoli bez toho, abyste udávali své telefonní číslo.

Možnost zakoupení kreditů a odeslání Elegantních zpránebo hudebních video pozdravůPánové, toto je Vaše první šance ukázat, že jste skuteční gentlemani! Pošlete dámě, která Vás zaujala, krásnou elegantní zprávu  a buďte jiní než ostatní muži, kteří se jí dvoří. Vykročte z davu! Můžete k ní navíc přidat osobní vzkaz nebo jen poslat foto pozdrav, který již obsahuje krátkou zprávu.Vybírat můžete z pestré palety možností. Opravdová dáma Vaše gesto ocení minimálně poděkováním. Zároveň hned zjistíte, zda o Vás má, či nemá zájem. Zvýšíte tak svou šanci, že se Vám dotyčná ozve. Noví členové VIP Plus vyhledávání VIP Plus komunikace obdrží při registraci 50 kreditů zdarma. Zakoupíte-li si členství VIP Plus All Inclusive, obdržíte 250 kreditů. Pro členy VIP Total Incognito je přístup k prémiovým službám za kredity zdarma. Ceny zpráv se pohybují pouze v symbolických částkách od 2 do 5 Kč a je možné si je zakoupit v panelu nastavení.

VIP Plus Komunikace zahrnuje rovněž všechny klíčové výhodyČlenství VIP  Standard

Vytvořte si účet a zaregistrujte se zcela zdarma

Na otázky v profilu odpovídejte co možná nejpravdivěji, abychom Vám mohli najít ty nejvhodnější protějšky. Naše nejpokročilejší vyhledávání Vám umožní hledat partnera podle jakékoli otázky a odpovědi v profilu.

Vytvořte si foto album z Vašich nejaktuálnějších fotografií. Nenahrávejte prosím fotografie starší pěti let ani fotografie, na kterých si nejste příliš podobní. Ušetříte svůj protějšek zklamání a sobě trapné chvilky.

Posílání, čtení a odpovídání všem placeným členům vyjma Exclusive Gold.

Můžete brouzdat profily členů MyDejt a využívat funci základního vyhledávání protějšků podle pohlaví, věku, výšky, lokality, manželského stavu, podle druhu vztahu, o který máte zájem a podle počtu dětí.Pokud máte zájem o detailnějši vyhledávání, dopucujeme buď členství VIP Plus Vyhledávání  a nebo VIP Plus All-Inclusive, které umožňuje dodatečné velice specifické hledání partnera podle Vašich nejnáročnějších požadavků.

Můžete si nejen přečíst a vymazat komentáře ostatních členů na vaše alba, ale s členstvím VIP Plus Vyhledávání budete moci rovněz komentovat alba ostatních členů MyDejt a projevit tak svůj zájem.

Procházení profilů s obrázky našich členů a jejich foto alb.

Pravidelné návrhy partnerů a upozornění e-mailem.

Možnost upgradování do členství VIP Plus All Inclusive nebo jednoho z našich Exkluzivních Členství. Pro detailní informace o těchto členstvích prosím klikněte zde.