Ach ti hodní kluci! Proč je holky nechtějí?

Denně s ní hodiny trávíte na telefonu a posloucháte její „plačky“ o práci i o kamarádkách, masírujete jí unavená chodidla, když spolu koukáte na film, který jste ani nechtěli vidět, hlídáte jí psa nebo spravujete kapající kohoutek a ona? Pustí vás k vodě kvůli nějakému namachrovanému frajerovi, který s ní zachází jako s onucí. Zní vám to povědomě?

Pak s největší pravděpodobností trpíte známým syndromem „hodného kluka“. Že na tom není nic špatného? Tak proč jste pořád sám?

Ochotný a přizpůsobivý = neatraktivníŽeny samozřejmě chtějí, aby s nimi muž zacházel s respektem, choval se k nim hezky a zahrnoval je pozorností. Problém je v tom, že respekt, pozornost a hezké chování asi ve vašem pojetí bude něco zcela jiného, než to, po čem ženy skutečně touží. Jen si to představte, setkáte se s prima ženou a začnete dělat všechno pro to, abyste jí vyšli ve všem vstříc a aby byla maximálně šťastná. A zatímco vy si myslíte, že ve vás vidí  prince na bílém koni, ona vidí slabocha a troubu, s kterým může cvičit, jak se jí zlíbí. A kromě toho přemýšlí, co je s vámi divného. Kruté, viďte. Jenže taková už je zkrátka realita. A tak si milí muži zapište jednou pro vždy, že ať už vaše ryzí přirozenost inklinuje k sebehodnějšímu člověku, ve vztahu k ženám si to zakažte. Být příliš hodný a poddajný je zkrátka váš vztahový „rozsudek smrti“.

Pohádka o napraveném rebeloviNikdo po vás pochopitelně nechce, abyste se chovali jako neandrtálec a byli k ženě hrubí. Jak tedy rozpoznat tu správnou hranici? Je to celkem jednoduché. Víte, které romány a romantické filmy jsou nejúspěšnější? No přece ty, kde se zlobivý kluk kvůli nějaké ženě promění v romantického miláčka.

Vzpomeňte si třeba na kultovní film Hříšný tanec nebo legendární Pomáda? Hlavní hrdinové jsou si vždy až nápadně podobní, stejně jako zápletka: bezstarostný a povrchní floutek obletovaný ženami na každém rohu se najednou zblázní a úplně změní kvůli jedné jediné.V této filozofii spočívá celý klíč k úspěchu. Ženy chtějí hodného a obětavého partnera, ale také chtějí, aby byl takový jen a jen kvůli nim. Jinými slovy, ženy nechtějí muže, který byl hodný a milý ke všem. Jak jinak by si pak mohly být jisté, že je vůbec miluje?

Žena musí mít pocit, že je pro muže výjimečná. Výjimečná natolik, že se nestyděl kvůli ní shodit image tvrďáka či dokonce playboye a proměnit se kvůli ní v naprosto úžasného milujícího partnera, který má oči jen a jen pro ni. Žena chce mít pocit, že ty největší plody vaší velkorysosti a péče si užívá ona, nikdo jiný. Chápete? Buďte sami sebou, ale své dobré já rozdávejte postupně. Vlastně jen po malých kouscích, je přece vzácné, stejně jako vy a pozornost, kterou jí věnujete…