Jak neodradit ženu na seznamce v pěti vteřinách

Ahoj Sally,Jako většina lidí dnes, pro nedostatek času si hledám někoho na internetových seznamkách. Je to únavné hlavně proto, že ženy moc neodepisují. Ve vzhledu ani v odfláknutém profilu to není, takže kámen úrazu vidím spíš v tom, že nevím, jak ženu na seznamce oslovit tak, abych ji zaujal a aby moje odpověď nezapadla mezi mnoho jiných zpráv, které dostává od jiných mužů.Honza (33)

Milý Honzo,Správně odhaduješ, že atraktivní ženy jsou vždy bombardovány mnoha zprávami, na které pochopitelně neodpovídají, tedy na ty, které je nezaujmou nebo dokonce okamžitě odradí. Na internetu nám žel nezbývá, než se orientovat především podle fotografií v profilu. Své potenciální protějšky si tak vybírají ženy i muži – přes to vlak bohužel nejede. Nicméně, pokud budeš mít zajímavý profil a oslovíš ženu jinak, než horda mužů před tebou, pak ji minimálně donutíš, aby věnovala čas napsání odpovědi a dále zvážila, zda se o tobě chce dozvědět něco víc.

Píšeš, že nevypadáš zle, budu tedy věřit tvému úsudku, a že máš i povedený profil. Tady bych se trochu zastavila. Záleží totiž na tom, co považuješ za povedený profil. Dovol mi, abych teď zvolala: Pánové, prosím, nefoťte se v autech, ani před nimi a už vůbec se nefoťte na motorkách, nejsou-li vaše! Fotky z autopůjčovny opravdu nejsou sexy! Naprosto šílené mi přijdou fotografie s bývalkami nebo fotky s „odstřiženými“ bývalkami. To vážně nemáte po ruce nic lepšího? Momentky ve slipech a v plavkách jsou dle mého názoru akceptovatelné, pokud je co ukazovat. Na pupenda v rybníku s kaprem není nikdo zvědavý.

Vykat nebo tykat?Další otázkou je, zda je lepší dámě vykat, či tykat. Na mne osobně vykání působilo vždy trošku divně, ale pochopitelně záleží na věku. Myslím, že taková padesátiletá dáma už je hodna vykání, ale do čtyřicítky bych se k tak formálnímu chování při prvním kontaktu ještě neuchylovala. Na druhou stranu ani věty typu: „Ahoj, jsi fakt kočka, sekne ti to!“ nejsou zrovna velká výhra. Je to sice kompliment a  nemohla bych se zlobit, ale i tak to vypadá, že text může dotyčný zkopírovat a poslat dalším 20 ženám. Zásadní pravidlo tedy zní: Oslovení! Ano, oslovte ženy jménem, působí to osobněji. Uvědomte si, že na to, abyste ženu zaujali ve své zprávě, máte cca 5 vteřin. Chyťte se tedy něčeho v jejím profilu. Umí italsky? Zeptejte se jí, kterou oblast v Itálii má nejradši a proč se vůbec italsky učit začala. Oceníte tak nejen její schopnosti, ale zároveň jí dáte najevo, že jste si dali čas, abyste o ní něco zjistili. Nekomentujte příliš její vzhled nebo postavu, zní to povrchně. Ženy mají rády komplimenty, ale ocení, že jste si všiml také něčeho jiného, než toho, co má na sobě za plavky.

Pohlednice pro nepsavceNepatříte mezi básnická střeva a lámete si pokaždé hlavu s tím, jak ženu oslovit? Na MyDejt se toho bát nemusíte, protože v sekci Moje elegantní obrázkové zprávy, máte opravdu pestrý výběr krásných předepsaných pozdravů, které můžete využít nejen pro originální oslovení při prvním kontaktu, ale také pro pozvání na rande či pozdrav.