První rande v plavkách? Tak to teda ne!

Schůzku v plavkách raději navrhněte, až se lépe poznáte

Nedávno jsme s jedním klientem řešili zajímavé dilema. Přišla na něj řeč ve spojitosti s první schůzkou. David se na seznamce seznámil s velmi sympatickou ženou, se kterou se po intenzívním dopisování rozhodli pro osobní schůzku. A jak už to tak většinou bývá, chtěl na ni zapůsobit a taky si přál, aby se oba skvěle bavili a rande si dokonale užili. Nudné sezení v kavárně nad kafem, nebo pozvání do cukrárny či na skleničku proto nepřicházelo v úvahu. Letní počasí navíc doslova vybízelo k nějakému tomu příjemnému osvěžení, a tak David svému novému objevu navrhl rande na jedné pražské „pláži“. Vymyšlené to měl hezky. Sraz měl být odpoledne, aby si ještě stihli zaplavat, dali by si letní koktejl u baru, popovídali si a pak bylo v plánu letní kino. Jaké však bylo jeho překvapení, když už se dotyčná neozvala! David nechápal, co udělal špatně. Stejně jako mnoho jiných mužů, kteří na podobné nabídce ztroskotají ještě dřív, než ji vůbec stihnou uskutečnit.

Muž vidí zábavu, žena chlípnost Co je špatného na tom, když se sejdete u vody? Popravdě nic. Až na to, že zatímco muž v tom může vidět jen zábavu, žena okamžitě pojme podezření, že muž z ní chce co nejdříve vidět co nejvíc. Jinými slovy, žena podezřívá muže, že chce rychle zhodnotit, zda mu dotyčná vůbec stojí za další úsilí. Kromě toho muži také zapomínají, že ženy své nedostatky řeší mnohem detailněji a představa, že se před někým cizím budou muset hned na prvním rande svléknout, je doslova a do písmene děsí.

Okamžitě jim v hlavě začne šrotovat, že přeci ještě nestihly zhubnout, mají příšernou celulitidu, příliš silná stehna a tak dále… Ne že by muži své fyzické nedostatky neřešili! Pravdou ale je, že si s nějakým tím kilem navíc ani jinými věcmi, příliš hlavu nelámou. V tom by se ženy od nich měly učit!Pokud tedy žena odmítne pozvání na první schůzku k vodě, na bazén či do sauny, pak za tím jisto jistě stojí alespoň jedna ze zmíněných obav – stud nebo strach, že dotyčnému jde jen o její tělo a nemyslí to s ní vážně.

Co s tím?

Rada na závěr? Neberte se příliš vážně! Dámy, pokud vám muž nabídne první setkání někde v plavkách, nehledejte v tom hned to nejhorší. Není přeci nic snazšího, než zdvořile odmítnout a odsunout to na jindy. A vy pánové, mějte na paměti, že ženy své nedostatky nechtějí odhalit hned a svým tělem se trápí daleko víc než vy. Vymyslete proto alespoň na poprvé něco, kdy mohou mít na sobě to, v čem se cítí přitažlivé!