Váš účet a nastavení

Tato sekce Vám pomůže s ovládáním technických a administrativních záležitostí, jakými jsou například faktury, předplatné, virtuální kredity, zrušení Vašeho účtu, časová zóna, jazyk, emailová adresa, heslo, soukromí, upozornění a černá listina.

Nejste-li si jisti, které z nabízených členství by nejlépe splňovalo Vaše požadavky, klikněte prosím na odkaz Členství  v horním ovládacím panelu profilu. Zvolte si členství, o které máte zájem, projděte si podrobně jeho nabídku a funkce a poté pokračujte na odkazy ve spodní části stránky k platebním údajům.Pokud už víte, které členství byste si chtěli koupit nebo obnovit, přejděte do ovládacího panelu na levé straně obrazovky a klikněte na Moje nastavení v dolní části menu. V prvním štítku Nastavení vedle štítku Předplatné, klikněte na Upgradujte nyní a zvolte si plán, o který máte zájem.

Pokud si chcete zakoupit virtuální kredity, které Vám umožní zasílat jiným členům elegantní zprávy, foto pozdravy nebo uveřejnit inzerát, přejděte prosím do svého navigačního panelu na levé straně obrazovky a klikněte na Moje nastavení a v prvním štítku s názvem Nastavení pak klikněte na Koupit kredity.

Klikněte prosím na odkaz Moje nastavení na navigačním panelu vlevo a poté klikněte na Faktury v horním menu.

Naše stránky jsou dostupné v české a anglické verzi. Výchozím jazykem je čeština, ale na angličtinu se můžete kdykoliv přepnout pomocí anglické vlajky v levém spodním rohu u svého profilu. Tímto také změníte svůj výchozí jazyk na aktuální ovládání. Chcete-li výchozí jazyk změnit natrvalo, přejděte do navigačního panelu na levé straně obrazovky a klikněte na Moje nastavení a v prvním štítku Nastavení vedle štítku Jazyk, zvolte English. Poté svou volbu nezapomeňte uložit.

Můžete si nastavit, jaká upozornění na aktivity na svém účtu od nás chcete dostávat. Upozornění můžete dostávat pokaždé, když obdržíte novou soukromou zprávu, když dostanete novou obrázkovou zprávu či obrázkový pozdrav, jakmile obdržíte žádost o přátelství, jakmile bude Vaše žádost o přátelství přijata, novinky o nových členech, newslettery a e-maily od administrátora.

Přejděte do svého navigačního panelu na levé straně obrazovky a klikněte na Moje nastavení a v prvním štítku Nastavení vedle štítku E-mail, klikněte na Změnit e-mail či Změnit heslo. Zapomněli jste své heslo a nemůžete se přihlásit? Požádejte o přenastavení hesla na svůj registrovaný e-mail.

V levém spodním rohu u svého profilu naleznete odkaz k zablokování člena, s nímž si již nepřejete být v kontaktu. Ve složce Nastavení umístěné po levé straně nabídky, si pak můžete zobrazit všechny zablokované členy pod štítkem černá listina.

V levém spodním rohu svého profilu najdete odkaz pro nahlášení člena s nevhodným chováním. Bereme tato upozornění velmi vážně a každé upozornění na nevhodné chování některého z členů důkladně prověříme.

Pokud si přejete zrušit své členství, klikněte na odkaz Moje nastavení v levé horní navigační liště a v prvním řádku s názvem e-mail klikněte na odkaz úplně vpravo s názvem Zrušit účet.