VIP Plus Vyhledávání

Klíčové výhody členství

Zahrnují mnohem podrobnější možnost hledání ideálního partnera. Tento balíček navíc obsahuje službu, která Vám umožňuje kdykoli si prohlížet profily ostatních členů bez toho, aby dotyční věděli, že jste jejich profil navštívili. Balíček Vám rovněž dává možnost podat si inzerát v naší speciální inzertní sekci, což Vám opět pomůže více se zviditelnit a zároveň zvýšit šance pro nalezení přesně takového partnera, jakého hledáte.

Umožníme Vám prohlížet profily ostatních členů bez toho, aby věděli, že jste jejich profil navštívili jednou nebo dokonce opakovaně. Nemusíte se tak obávat, že budete vypadat jako stalker. Této anonymity dosáhnete tak, že si v profilu zapnete funkci „anonymní vyhledávání“.

Naše „pokročilé vyhledávání” obsahuje velmi sofistikovaný způsob hledání na základě 8 různých kategorií a 34 individuálních charakteristik. Pro detailnější informace klikněte prosím zde

Narazíte-li při Vašem hledání na profil, který se Vám obzvláště líbí, uložte si jej do složky Nejatraktivnější členové. Později se k této složce můžete vrátit a podrobně si tyto profily prohlédnout. Uživatelé, jejichž členství zahrnuje funkci Moji obdivovatelé, budou navíc informováni, že o ně máte zájem. A bude-li zájem oboustranný, budou Vás s velkou pravděpodobností kontaktovat. Toto je jeden z nejlepších způsobů, jak navázat kontakt s někým komu jste rovněž padli do oka

Možnost podat si inzerát v naší speciální inzertní sekci, čímž opět můžete zvýšit své šance najít přesně takového partnera, jakého hledáte a více se zviditelníte. Využijte možnosti a prostoru blíže se představit a popsat, co přesně hledáte. Můžete do svého inzerátu přidat i kontaktní informace nebo zanechat své členské číslo, aby Vám ostatní mohli zaslat soukromou zprávu.

Začněte se svým objektem zájmu komunikovat prostřednictvím diskrétních video a hlasových zpráv. MyDejt Vám ještě před první schůzkou umožní požádat svůj objekt zájmu o krátký video chat. Použijte náš chat ve svém mobilu a zůstaňte v kontaktu kdykoli bez toho, abyste udávali své telefonní číslo.

VIP Plus Vyhledávání zahrnuje rovněž všechny klíčové výhodyČlenství VIP Standard.

Vytvořte si účet a zaregistrujte se zcela zdarma

Na otázky v profilu odpovídejte co možná nejpravdivěji, abychom Vám mohli najít ty nejvhodnější protějšky. Naše nejpokročilejší vyhledávání Vám umožní hledat partnera podle jakékoli otázky a odpovědi v profilu.

Vytvořte si foto album z Vašich nejaktuálnějších fotografií. Nenahrávejte prosím fotografie starší pěti let ani fotografie, na kterých si nejste příliš podobní. Ušetříte svůj protějšek zklamání a sobě trapné chvilky.

Posílání, čtení a odpovídání všem placeným členům vyjma Exclusive Gold.

Můžete brouzdat profily členů MyDejt a využívat funci základního vyhledávání protějšků podle pohlaví, věku, výšky, lokality, manželského stavu, podle druhu vztahu, o který máte zájem a podle počtu dětí.

Můžete si nejen přečíst a vymazat komentáře ostatních členů na vaše alba, ale s členstvím VIP Plus Vyhledávání budete moci rovněz komentovat alba ostatních členů MyDejt a projevit tak svůj zájem.

Procházení profilů s obrázky našich členů a jejich foto alb.

Pravidelné návrhy partnerů a upozornění emailem.

Možnost zakoupení kreditů a odeslání Elegantních zpráv. Pánové, toto je Vaše první šance ukázat, že jste skuteční gentlemani! Pošlete dámě, která Vás zaujala, krásnou elegantní zprávu a buďte jiní než ostatní muži, kteří se jí dvoří. Vykročte z davu! Můžete k ní navíc přidat osobní vzkaz nebo jen poslat foto pozdrav, který již obsahuje krátkou zprávu. Vybírat můžete opravdu z pestré palety možností. Opravdová dáma Vaše gesto ocení minimálně poděkováním. Zároveň hned zjistíte, zda o Vás má, či nemá zájem. Zvýšíte tak svou šanci, že se Vám dotyčná ozve.Každý nový člen obdrží hned při registraci kredity zdarma. Počet kreditů se liší dle zvoleného členství. Ve VIP Plus vyhledávání a VIP Plus komunikace noví členové obdrží 50 kreditů a ve VIP Plus All Inclusive 250 kreditů. Pro členy VIP Total Incognito je přístup k prémiovým službám za kredity zdarma. Ceny zpráv se pohybují pouze v symbolických částkách od 5–20 Kč a je možné si je zakoupit v panelu nastavení. Více informací o kreditech se můžete dočíst v našem manuálu pod „ZAKOUPIT VIRTUÁLNÍ KREDITY“.

Možnost upgradování do členství VIP Plus All Inclusive nebo jednoho z našich Exkluzivních Členství. Pro detailní informace o těchto členstvích prosím klikněte zde.