Členství VIP Standard

Klíčové výhody členství

Členství pro zájemce o jednoduché vyhledávání bez jakýchkoli prémiových funkcí

Můžete brouzdat profily členů MyDejt a využívat funci základního vyhledávání protějšků podle:
  • pohlaví
  • věku
  • výšky
  • lokality
  • rodinného stavu
  • podle druhu vztahu o který máte zájem
  • podle počtu dětí

Posílání, čtení a odpovídání všem placeným členům vyjma Exclusive Gold

Možnost zakoupení kreditů a odeslání Elegantních zpráv. Pánové, toto je Vaše první šance ukázat, že jste skuteční gentlemani! Pošlete dámě, která Vás zaujala, krásnou elegantní zprávu a buďte jiní než ostatní muži, kteří se jí dvoří. Vykročte z davu! Můžete k ní navíc přidat osobní vzkaz nebo jen poslat foto pozdrav, který již obsahuje krátkou zprávu. Vybírat můžete opravdu z pestré palety možností. Opravdová dáma Vaše gesto ocení minimálně poděkováním. Zároveň hned zjistíte, zda o Vás má, či nemá zájem. Zvýšíte tak svou šanci, že se Vám dotyčná ozve.Každý nový člen obdrží hned při registraci kredity zdarma. Počet kreditů se liší dle zvoleného členství. Ve VIP Plus vyhledávání a VIP Plus komunikace noví členové obdrží 50 kreditů a ve VIP Plus All Inclusive 250 kreditů. Pro členy VIP Total Incognito je přístup k prémiovým službám za kredity zdarma. Ceny zpráv se pohybují pouze v symbolických částkách od 5–20 Kč a je možné si je zakoupit v panelu nastavení. Více informací o kreditech se můžete dočíst v našem manuálu pod „ZAKOUPIT VIRTUÁLNÍ KREDITY“.

Přečtěte si komentáře ostatních členů na Vaše alba a popřípadě je vymažte

Můžete brouzdat a odpovědět na inzeráty členů MyDejt. Chceteli mít rovněž možnost si podat inzerát  v naší speciální inzertní sekci, doporučujeme zvážit členství VIP Plus vyhledávání a nebo VIP Plus All Inclusive.

VIP Standard zahrnuje rovněž všechny klíčové výhodyZákladního členství

Vytvořte si účet a zaregistrujte se zcela zdarma

Na otázky v profilu odpovídejte co možná nejpravdivěji, abychom Vám mohli najít ty nejvhodnější protějšky. Naše nejpokročilejší vyhledávání Vám umožní hledat partnera podle jakékoli otázky a odpovědi v profilu.

Vytvořte si foto album z Vašich nejaktuálnějších fotografií. Nenahrávejte prosím fotografie starší pěti let ani fotografie, na kterých si nejste příliš podobní. Ušetříte svůj protějšek zklamání a sobě trapné chvilky.

Pravidelné návrhy partnerů a upozornění e-mailem. (*V základním členství je tato funkce přístupná pouze ženám).

Možnost upgradování do kteréhokoli členství VIP Plus nebo jednoho z našich Exkluzivních Členství. Pro detailnější informace o těchto členstvích prosím klikněte zde.