VIP Total Incognito

Klíčové výhody členství

Možná jste lékař nebo právník či vysokoškolský profesor a neradi byste, aby Vaše okolí vědělo, že si hledáte partnera na seznamce. Soukromí našich členů je pro nás maximální prioritou. Nabízíme Vám proto komfortní prohlížení profilů v naší databázi bez toho, aby někdo věděl, že jste jejich profil navštívili. Váš profil navíc nebude pro naše členy viditelný ani při nejpodrobnějším vyhledávání. Stanete se tedy neviditelným členem naší seznamky se všemi výhodami členství VIP Plus All Inclusive. Vzhledem k tomu, že Váš profil nebude viditelný ani těm, kteří jsou, stejně jako Vy, registrovanými členy VIP Total Incognito, nabízíme Vám možnost dvou forem členství: VIP Total Incognito Complete a  VIP Total Incognito Partial                 

Váš profil bude zcela skrytý

Váš profil bude viditelný pouze pro členy VIP Total Incognito Complete, VIP Total Incognito Partial a Exclusive Gold. Tito Vás pak budou moci kontaktovat osobně.

A jelikož víme, že jste výjimeční, pomůžeme Vám v tom, abyste na svém profilu opravdu vynikli. Narozdíl od profilů v naší běžné databázi, budete Vy mít možnost vybrat si z několika atraktivních šablon, na kterých Vaši prezentaci vyladíme do detailu. Profil Vám poté zašleme ke schválení a odkaz na něj budete moci zasílat členům, o které projevíte zájem.

Máte zájem o osobnější přístup? Pak Vám vysoce doporučujeme naše nejvyšší členství Exclusive Gold s garancí 15 měsíčního členství. Pro více informací

VIP Total incognito zahrnuje všechny prémiové výhodyVIP All Inclusive

Umožníme Vám prohlížet profily ostatních členů bez toho, aby někdo věděl, že jste navštívili jejich profil jednou nebo opakovaně, protože se Vám opravdu hodně zamlouvá, ale nechcete vypadat jako stalker.

Umožní Vám vyhledávání Vašeho partnera podle těch nejdetailnějších parametrů. Mimo všechny charakteristiky ve VIP Plus Vyhledávání Vám nabídneme možnost rozšířeného vyhledávání  ve 14 různých kategorijích.  Vaše vyhledávání můžete dále rozšířit, pokud využijete našich specifických vyhledávačů v oblasti romantiky a intimity, ale také zdravé výživy, fyzické aktivity a zdatnosti. Budete si moci zvolit jakoukoli kombinaci otázek tak, aby jste našli partnera podle Vašich osobních představ.

Tento vyhledávač Vám umožní jedinečné vyhledávání partnera přesně podle Vašich představ. Díky opravdovým detailům v nastavení této funkce, můžete najít skutečně protějšek, který má podobné touhy, smysl pro romantiku i intimitu.

Je zdravý životní styl Vaší životní prioritou? Jste ochotni přistoupit na kompromisy v jiných oblastech partnerského života kromě své vášně pro aktivní a zdravý způsob života, který je i Vaším koníčkem? Pak Vám tato funkce pomůže vypátrat protějšek, o jakém už dlouho sníte. Použijte tuto funkci společně s naším pokročilým vyhledáváním, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

Komunikujte se všemi členy MyDejt bez ohledu na to, zda si zaplatili členství. Co to znamená? Pokud pošlete zprávu někomu, kdo se Vám líbí a kdo má pouze základní členství zdarma, bude si tento člen moci Vaši zprávu přečíst a odpovědět Vám na ni. Pro neplatící členy je to jediný možný způsob, který jim umožňuje kontakt s plnohodnotnými členy MyDejt.

Jakmile bude Vaše zpráva přečtena, dáme Vám vědět. Zbavíte se tak nejistoty, jestli byly Vaše zprávy vůbec přečteny.

Každý nový člen obdrží hned při registraci kredity zdarma. Počet kreditů se liší dle zvoleného členství. Jako člen VIP Total Incognito budete moci zasílat zdarma jakékoli množství Elegantních zpráv, které si členové ostatních členství musí pořizovat za kredity. Pánové, toto je Vaše první šance ukázat, že jste skuteční gentlemani! Pošlete dámě, která Vás zaujala, krásnou elegantní zprávu a buďte jiní než ostatní muži, kteří se jí dvoří. Vykročte z davu! Můžete k navíc přidat osobně napsaný vzkaz nebo jen poslat foto pozdrav, který již obsahuje krátkou zprávu. Vybírat můžete opravdu z pestré palety možností. Opravdová dáma Vaše gesto ocení minimálně poděkováním. Zároveň hned zjistíte, zda o Vás má, či nemá zájem. Zvýšíte tak svou šanci, že se Vám protějšek ozve. Vždy od nás také dostanete vědět, jakmile Vaše zpráva bude doručena a přečtena.

Začněte se svým objektem zájmu komunikovat prostřednictvím diskrétních video a hlasových zpráv. MyDejt Vám ještě před první schůzkou umožní požádat svůj objekt zájmu o krátký video chat. Použijte náš chat ve svém mobilu a zůstaňte v kontaktu kdykoli bez toho, abyste udávali své telefonní číslo.

Můžete si nejen přečíst a vymazat komentáře ostatních členů na Vaše alba, ale s členstvím VIP Total Inkognito budete moci rovněz komentovat alba ostatních členů MyDejt a projevit tak svůj zájem.

Pravidelné návrhy partnerů a upozornění emailem.

Možnost upgradování do Členství Exkluzive Gold. Pro detailní informace prosím klikněte zde.