Ženy hledají dobré geny

Nemusíte se proto bát, že ženy touží po kulturistovi s žilnatými bicepsy. Ono totiž perfektně vymakaný svalovec může také vyvolávat dojem narcistického blbečka s těžkou závislostí na posilovně a s lehkovážným přístupem k monogamii. Není tedy potřeba, abyste se z tlouštíka snažili stát atletem. Ženy nehledají supermana, ale muže, který bude mít dobré geny a bude schopen vychovat své děti. Koneckonců, kdybyste vypadali jako Hulk a měli na těle tolik svalové hmoty, pak byste jen stěží dokázali tancovat, běhat a vůbec byste měli problém svou partnerku obejmout. Nepleťe si proto chlápka, kterého za svou největší konkurenci považujete vy, za chlápka, po kterém touží nejvíce žen.Pekáč buchet na břiše sice vypadá hezky, ale jak již bylo řečeno: muž, který se až příliš

zabývá tvarováním postavy, může působit poněkud povrchně.To, co ženy vnímají svým zrakem nejcitlivěji je váš vzhled, vaše postava, tělesné proporce, celková kondice, energičnost a sexdrive. Jinými slovy, ženy (podvědomě) hledají kvality, které se těžko předstírají: dobré geny, předpoklad, že budete dobrým partnerem a předpoklad, že budete dobrým otcem. Zdravé tělo je jedním z nejspolehlivějších ukazatelů všech těchto atributů. Můžete mít na sobě skvěle padnoucí a drahé oblečení a věřit, že s krásnou ženou zplodíte krásné děti, ale pokud jí svá sladká slůvka budete do ouška šeptat hlasem poznamenaným astmatem nebo bronchitidou a čistit si hrdlo po každém druhém slově, pak věřte, že to, na co bude v té chvíli myslet, rozhodně nebude mít s romantikou nic společného.

Zdravé tělo = dobrý milenec

Zdravý muž je ženami vnímán jako dobrý milenec, který jim může dopřát kvalitnější sexuální uspokojení. Aerobní vytrvalost napovídá, jak dlouhý a intenzívní sex dokážete v posteli předvést. Ženám je okamžitě jasné, že neduživý a hubený muž je sotva uzvedne a přenese v náruči přes práh, stejně jako tlusťoch nebude schopen delšího pohlavního styku, protože se při misionářské pozici stěží udrží na rukou.

Ještě pořád si nejste jisti, do jaké kategorie patříte? Tak dobrá: Pokud si přes pupek nevidíte ani na špičku penisu, když sklopíte zrak, pak věřte, že na to nebude zvědavá ani ona, protože ještě dřív, než se svléknete jí bude jasné, že tam dole neskrýváte nic víc, než bouličku plnou zklamání. A o to asi nestojíte.